Отзывы о компании інтернет-магазин "ФАНТИК"
- Людмила Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук! Успіхів і гарного настрою!)))
- Комментарий продавца
- Инесса Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Благодарим за Ваш отзыв! Обращайтесь еще! Успехов и хорошего настроения!))
- Комментарий продавца
- Микола І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Благодарим за ваш отзыв! Обращайтесь еще! Успехов и хорошего настроения!))
- Комментарий продавца
- Ольга Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Прийшов товар з браком.
Паличка Ельзи зламана.
Відправка швидка.- Комментарий продавца
Дуже шкода, що так вийшло. Саме ці набори завжди розпаковуємо і перевіряємо цілісність і наявність камінців. Тому, на 100% впевнені, що запаковували цілий товар. Пакуємо у плотний картон, але, на жаль, можливо в процесі доставлення все ж таки перевізники пошти придавили посилку. Вибачте, за незручності і розчарування, наш менеджер зв'яжеться з Вами і ми обов'язово вирішимо це питання, щоб Ви залишились у позитивному настрої.
- Комментарий продавца
- Ксения Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Благодарим за Ваш отзыв! Обращайтесь еще! Успехов и хорошего настроения!))
- Комментарий продавца
- Иван Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Благодарим за ваш отзыв! Обращайтесь! Успехов и хорошего настроения!))
- Комментарий продавца
- Иван Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Эдуард Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталія М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відповідальний, оперативний і дуже ввічливий продавець. Товар повністю відповідає очікуванням. Від покупки лише найприємніші враження. Дякую Вам за чудову роботу і новорічний настрій!
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук! Дуже приємно це чути! Зверайтеся ще ! Гарного настрою і веселих свят!)
- Комментарий продавца
- Роман Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Благодарим за ваш отзыв! Обращайтесь еще! Успехов и хорошего настроения!)
- Комментарий продавца

